SW-Motech

SW-MOTECH je světový výrobce doplňků, především na cestovní motocykly. Produkty jsou seřazené podle značek a typu motocyklů. Brašny a batohy, kufry, držáky, univerzální díly a elektro příslušenství hledejte v samostatných kategoriích. Nosiče jsou bez adaptérů, ty je nutno objednat zvlášť podle typu kufrů(výrobce), které budete používat. Pro montáž horního kufru slouží tzv. ALU RACK (nutno přikoupit vhodnou plotnu) nebo STEEL RACK (nutno přikoupit vhodný adapter).

SW-Motech

Všechny produkty jsou již od výrobce dodávány kompletní, tedy včetně šroubů, objímek ap.
Chybějící obrázky se budeme snažit co nejdříve doplnit případně použijeme ilustrační foto. Nyní u nás naleznete u většiny výrobků i montážní návody. Jsou obrázkové a angličtině a v němčině, ale velmi přehledné a dávají detailní představu o dodávaném výrobku. Všechny díly z montážních návodů, které mají obj. číslo lze objednat jako náhradní díl.

Pokud si nejste s výběrem jisti, kontaktujte nás.
Produkty SW-MOTECH prodáváme na objednávku. Skladem držíme nejprodávanější produkty. Uzávěrka objednávek je vždy v pondělí v 16:00 hodin. Od pondělí za 8 dnů tedy v úterý odesíláme zákazníkům zásilky zboží co jsme museli objednávat.Vaše IP adresa je: 34.236.191.0
Copyright © 2024 www.motech.cz