Podmínky pro zapůjčení nýtovače VZR4 ke koupi řetězové sady

Upozornění: Použití tohoto přípravku vyžaduje jistou mechanickou zručnost. Pokud si nejste jisti, svěřte snýtování řetězu odborné dílně. Nesprávné snýtování může být nebezpečné, v případě poškození přípravku uhradíte vzniklé škody.

 

1) Běžná prodejní cena nýtovače VZR4 je 3800Kč vč. DPH. Při koupi řetězové sady a požadovku zákazníka na jeho zapůjčení mu bude prodán společně s řetězovou sadou i použitý nýtovač za cenu 3500 kč vč. DPH. Tato platba poslouží jako záloha, případně pro úhradu způsobených škod na přípravku. U nýtovače je přiložen český návod k použití a při dodržení jeho pokynů je snýtování bezproblémové. Při nesprávném použití dochází k poškození přípravku. K rozdělení řetězu použijte výhradně úhlovou brusku. Roznýtovací trn je nejnáchylnější k poškození v případě nesprávného použití.

2) Po použití zákazník vrátí nýtovač na naši adresu - Mototechnika, Petr Goj, Chválkovická 45, Olomouc, 772 00 v zásilce bez dobírky s uvedením svého čísla účtu. V případě že bude nýtovač VZR 4 bez poškození bude vystaven opravný daňový doklad a vrácena plná záloha.

3) V případě poškození bude vrácená částka snížena o cenu poškozených dílů. Např. cena každé vyměnitelné součásti nýtovače je 300Kč vč DPH (např. vytlačovací trn, roznýtovací trn,lisovací destička) . Otočné ložisko stojí cca 600 Kč. V případě rozlomení těla nýtovače bude škoda vyčíslena individuelně podle ceny opravy.

4) Zákazník souhlasí s tím že nýtovač vrátí neprodleně po jeho použití a nebude zdržovat jeho vrácení. Obvyklá doba vč. dopravy tam i zpět by neměla přesáhnout týden.Při nevrácení nýtovače do 14 dnů od jeho převzetí zákazníkem se toto zboží stává jeho majetkem jako by bylo zakoupeno a nárok na vrácení zálohy zaniká.  (Lze řešit individuelně, ale vyžadujeme vstřícné jednání zákazníka.)

 

Petr Goj, Mototechnika Olomouc

Vaše IP adresa je: 34.236.191.0
Copyright © 2024 www.motech.cz