Filtry vzduchové

V této kategorii najdete především velice žádané vzduchové filtry HIFLO. Jejich tvar i materiál odpovídá originálu. Svou kvalitou a nízkou cenou si získali oblibu na celém světě. 

Vzduchové filtry K&N se vyznačují větší propustností vzduchu a kromě zvýšení výkonu motoru získáte pratelný filtr s dlouhou životností. U některých motorek je nutné při použití tohoto filtru upravit vstřikování nebo seřídit karburátor. K jejich údržbě použijte pouze čistící sadu na vzduchové filtry K&N.

Nově jsme zařadili do nabídky filtry CHAMPION, UFI a především vynikající pěnové filtry PIPERCROSS, Vzduchové filtry Pipercross jsou pratelné a vyznačují se lepšími vlastnostmi než originální filtry. Současně s nižší spotřebou paliva prokazatelně zvyšují výkon i kroutící moment motoru. To vše díky lepší filtrací a propustností nasávaného vzduchu. Údržbu provádějte speciální čistící sadou na filtry Pipercross.

Požadovaný typ filtru najdete v některém online katalogu z výše uvedených výrobců. Pokud budete s výběrem potřebovat poradit, kontaktujte nás.

Aplikační tabulka vzduchových filtrů HIFLO 

Aplikační tabulka vzduchových filtrů CHAMPION 

Aplikační tabulka pratelných vzduchových filtrů K&N

Aplikační tabulka pratelných vzduchových filtrů PIPERCROSSVaše IP adresa je: 34.239.151.124
Copyright © 2024 www.motech.cz