Prodej skútrů a motocyklů

Prodej skútrů MAXON

V naší nabídce naleznete nové skútry o objemu do 125ccm YUKI a MAXON. Všechny modely skútrů 125 ccm mají osvědčený 4T motor GY6. Tento motor má výkon cca 6-6,2 kW a vyniká jednoduchostí a spolehlivostí. Nově jsou všechny skútry se vstřikováním a splňují normu EURO4.

Skútry mají také automaticé rozvěcení světel a duální brzdy. Pokud je dodržen pravidelný servis, hlavně kontrola množství oleje, dodržení intervalů výměny oleje a seřízení ventilových vůlí, motor se odmění dlouhou životností.

Tento motor skútrům uděluje rychlost cca 85-95km/h v závistlosti na podmínkách a také po správném zajetí skútru.

Další výhodou je snadná dostupnost všech dílů a v neposlední řadě jejich relativně nízká cena. Motor lze navíc snadno "upgradovat" na objem 150ccm - jedná se pouze o výměnu válce a pístní sady. kliková hřídel, hlava i karburátor může zůstat původní.

Dobrým argumentem pro koupi je nejen nízká cena, ale i dostupnost záručního i pozáručního servisu. Na všechy námi prodávané modely zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Záruční doba u skútrů je 2 roky při dodržení garančních prohlídek předepsaných dovozcem. Skútry YUKI i MAXON lze navíc servisovat v síti servisů po celé ČR, takže nejste omezeni výběrem servisu v místě. Záruční opravu můžete uplatnit v kterémkoli autorizovaném servisu těchto značek.

Kompletní nabídku motocyklů a skútrů naleznete i v našem e-shopu zde.

Nejprodávanější skůtry:

 • MAXON ARDOUR 125
 • Nejprodávanější skůtr z naší nabídky. Loni nejprodávanější dvoumístný kútr v ČR. Výhodou jsou větší 14 palcová kola. 2 varianty provedení - bílá a černá matná se středovým panelem a modrá a oranžová s rovnou podlahou. Skútr ARDOUR 125 má obě brzdy kotoučové. Skútr má hmotnost 112kg. Vzhledem absenci originálního nosiče kufru jsme se pustili sami do jeho výroby. Výsledek je tento nosič, který pravděpodobně jako jediní v ČR sami vyrábíme. MAXON ARDOUR 125

 • MAXON MATADOR 125
 • Další velmi oblíbený model MAXON. Má široká 12 palcová kola a je k dostání ve třech barevních provedení, v bélé, modré a červené. Má širší boky a lepší ochranu kolen než ARDOUR. Součástí tohoto modelu je integrovaný nosič zadního kufru.Skútr MATADOR 125 má taktéž přední i zadní brzdu kotoučovou. Skútr má hmotnost 113kg. MAXON MATADOR 125

  Jak od nás odjedete - co vám můžeme zajistit

  K motocyklu nebo skútru od nás dostanete zdarma tabulku pod registrační značku a zelenou dočasnou převozní značku. Ta má platnost 10 pracovních dní od vystavení a slouží k přepravě vozidla do místa bydliště, případně na úřad k registraci vozidla do evidence.

  Dále jsme schopni zajistit zákonné pojištění - tzv. Povinné ručení u smluvního pojišťovacího partnera České pojišťovny, a.s. Druhá možnost je, že po zaplacení Vám vydáme čistopis technického průkazu se kterým je možno si zajistit pojištění u oblíbeného pojišťovacího ústavu dle Vašeho výběru.

  Kdo může skútry řídit? - Změny v zákoně o silničním provozu

  Dle novely zákona o pozemních komunikacích mohou od 19. ledna 2013 řidiči s řidičským oprávněním skupiny B řídit i motocykl s automatickou převodovkou s objemem válce do 125ccm a výkonem do 11 kW. Ustanovení se vztahuje na všechny námi nabízené skůtry, ty jsou vybaveny variátorem.

  Skútry samozřejmě mohou řídit také všichni držitelé oprávnění A1 nebo A. Skútry do 50ccm s konstrukční rychlostí do 45km/h (např. YUKI FAIRY 50) mohou řídit držitelé oprávnění AM od 15 let věku.

  Kompletní nabídku motocyklů a skútrů naleznete i v našem e-shopu zde.

  Rádi Vás uvidíme na naší prodejně v Olomouci.

Vaše IP adresa je: 3.229.117.191
Copyright © 2024 www.motech.cz